بلاگ تین

افراتین

وضعیت نساجی و تولیدی پوشاک ها در سال 2019

در مقالات قبل، در مورد روند مد سریع و این که این روند سریع چه تاثیر مخربی بر محیط زیست خواهد گذاشت برای شما در دو مقاله صحبت کردیم و برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم. در این مقاله می خواهیم در مورد وضعیت نساجی و تولیدی پوشاک ها در سال 2019 برای شما صحبت کنیم.

سال 2019 برای بسیاری از صنایع از جمله تولیدی پوشاک ها و مد سال سخت و چالش برانگیز بوده است. با تغییر مداوم در روند بازار این صنعت با تغییرات بسیاری در رفتار مصرف کننده فناوری و پایداری روبرو شد. بر اساس نظر سنجی مک کینزی، این صنعت پس از سقوط دو سال گذشته، رشد چشمگیر 3.5 تا 4.5 را نشان داده است. پیش بینی می شود حجم بازار منسوجات و تولیدی پوشاک تا سال 2022 به 12.9 میلیارد دلار برسد.

رشد بازار نساجی و تولیدی پوشاک به افزایش تقاضای پوشاک در کشورهای در حال توسعه مانند هند، چین، بنگلادش و مکزیک نسبت داده می شود. این صنعت(تولیدی پوشاک ها)، با چالش های بسیاری در سراسر جهان روبرو شده است. در این جا نبردهای بزرگ صنعت پوشاک و مد را در سال 2019 برای شما  خلاصه کرده ایم.

خود اختلالی: برند های تجاری تولیدی پوشاک ها به طور مداوم در حال آشفتگی هستند و این یکی از رمز های مهم موفقیت است. در سال 2019 اختلال در خود شناخته شده ترین روند مدیران مد است که در حال شکل دادن به کل صنعت هستند. این برندهای تولیدی پوشاک ها، چشم اندازها و ایده های تازه ای را به مدل های تجاری، زنجیره تامین، کانال های توزیع، تصویر برند و محصولات خود می رسانند. این تولیدی پوشاک ها در حال اتخاذ استراتژی های قطره ای هستند تا به جای این که تقویم مد را حفظ کنند. همچنین این تولیدی پوشاک ها در حال تمرکز روی آن چه که مشتریانشان امروز خواستار هستند نه فردا.

برندهای تجاری مد، با ایجاد اختلال در هویت شخصی خود به طور فعال در موضوعات اجتماعی، شفافیت و پایداری شرکت می کنند.

مصرف کننده مسئول: جریان اصلی تولیدی پوشاک ها در سال 2019، مصرف کننده مسئول بود. تجارت الکترونیکی خرید را از همیشه راحت تر کرده است و مصرف کنندگان از هر زمان دیگری قدرت بیشتری کسب می کنند. آن ها قدرت انتخاب مسئولیت پذیری را دارند. مصرف کنندگان در مورد مسائل اجتماعی و نگرانی های زیست محیطی جدی تر می شوند. آن ها اهمیت بیشتری به برابری، کار عادلانه، تامین منابع پایدار می دهند. براساس گزارشی از مک کینزی 66 درصد از مصرف کنندگان مایل هستند مبلغ بیشتری را برای مد پایدار بپردازند.

تولیدی پوشاک های برند و خرده فروشان، بیشتر روی خواسته ها و گزینه های مصرف کننده خود تاکید می کنند.آن ها از زمانی که مصرف کنندگان خواستار شفافیت هستند، از مدل کسب و کار خطی به سمت مدل های کسب و کار دایره ای تغییر می کنند.صنعت مد در سال 2019 رشد گسترده ای را نشان داده است. این برندها از مدل کسب و کار خودمختار استفاده می کنند، در حالی که مصرف کنندگان پیوسته مد اخلاق و روش های منصفانه را دنبال می کنند.

در ادامه همراه شما خواهیم بود با مضوعات جدید.

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید