بارگذاری

بلاگ تین

افراتین

انتخاب نسل ها امروزی در مورد استفاده از لباس های بازیافتی

در مقاله گذشته در مورد این که تولیدی پوشاک ها امرزوه به سمت استفاده از پارچه های تهیه شده از محصولات کشاورزی روی آورده اند برای شما مقاله ای ارائه دادیم. در این مقاله می خواهیم در مورد شکاف نگرش رفتار در خرید لباس های تهیه شده از بازیافت مواد که طبیعی هم هستند برای شما صحبت کنیم همراه باشید با ما...

مقاله ای در سال 2019 در این خصوص منتشر شده است با عنوان برداشت نسل ها از مد روز سریع و لباس های دست دوم. در این مقاله چگونگی گرایش روانشناسی نسل ها را نسبت به تصمیمات با توجه به محصولاتی که خریداری می کنند و خودآگاهی از آن ها بررسی کردند.

اما متاسفانه برندهای برتر تولیدی پوشاک ها لباس هایی با قیمت های گران تولید می کنند که این نسل ها با توجه به در آمدی که دارند قادر به خرید از این دسته ها نیستند. با این حال، خرده فروشان مد روز سیستم هایی را برای بهبود استاندارد پایداری که مارک های آن ها با آن در ارتباط هستند پیاده سازی کرده اند. برنامه این تولیدی پوشاک ها شامل برنامه های بازیافت و راه اندازی مجموعه هایی با الیاف سازگار با محیط زیست است.

با این حال مطالعات نشان داده که این نسل تمایل به پرداخت محصولات پایدار را دارد اما آن ها به طور متوسط در هر نقطه از زمان کمترین نسبت درآمد اختیاری را به هزینه های زندگی دارند. این امر پیروی از اعتقاداتشان را برای آن ها دشوار می کند.

از آنجا که مطالعات محدودی در زمنیه هند در مورد نگرش و رفتار نسل ها به سمت اکو مد وجود دارد، هدف از این مقاله بررسی سطح تمایل به محیط زیست و مد سریع در دوره ای از زندگی پایدار با تاکید ویژه است.

صنعت مد و تولیدی پوشاک ها نتوانسته اند که هزار مورد را برای انتخاب مد پایدار فراهم آورند ه مهمترین معیارهای خرید را نیز برآورده کند.

یک مجله منتشر شده در آتن، نسل های 1981 تا 1999 را نسلی می داند که بیشترین آگاهی راجع به انواع مشکلات جامعه را دارد.تصمیمات مربوط به خرید آن ها تحت تاثیر مسائلی مانند کار کودکان، دستمزد پایین و محیط کار مشکل ساز است. برخلاف پیشینیان این نسل ها از نظر آماری تمایل بیشتری برای تصحیح اشتباهات دارند. در سال 2017، هزاره ها 600 میلیارد دلار را صرف استفاده از لباس هایی که با محیط زیست سازگاری دارند کردند.

این نسل، از نظر اجتماعی و محیطی آگاه هستند، آن ها متفکر جهانی هستند و نسبت به مسائل پایداری آگاهی بیشتری دارند. آن ها جوان هستند و هنوز همانطور که در مرحله رشدی قرار دارند که در آن باورها و طرز تفکر ماندگار شکل می گیرد. در ادامه همراه با ما باشید...

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید