بارگذاری

بلاگ تین

افراتین

لباس مناسب ساحل

درمقاله قبل مطلب چاپ های حیوانی ترند امسال را مطالعه کردید. در این مقاله به تازه های پوشاک و مد و مطلب پوشش مناسب برای سفر به سواحل خواهیم پرداخت. مقاله امروز در پاسخ به این سوال که "چه لباسی برای پوشیدن در سواحل آفتابی در روز های پایان تابستان مناسب است؟" تالیف شده و تقدیم شما عزیزان می گردد.

برای به پایان رساندن تابستان هیچ چیز بهتر از برنامه سفر ساحلی نیست، خورشید، شن ها و دریا بهترین راه پایان دادن به تابستان اند، اما پوشیدن چه لباسی برای رفتن به ساحل مناسب است؟ خواه قصد رفتن به یک ساحل محلی را داشته باشید، خواه مقصد شما یک ساحل خارق العاده باشد، پوشاک افراتین ایده های لباس مناسب برایتان دارد!

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، متوجه شده اید که خط تولید تولیدی لباس های بسیاری در سال های اخیر شروع به تولید صندل های جذاب، کیف های حصیری، رویه های خنک و آیتم های تابستانی زیاد دیگری کرده اند. صندل های تابستانی به همراه رویه های نخی ظاهر بوهو و ساحلی فوق العاده ای خلق می کنند. کیف های فیش نِت یا توری که شبیه به تور ضید ماهی گیری هستند هم ترند دیگری برای استفاده در سواحل به حساب می آیند.

  • دامن های بلند را امتحان کنید

آیا چیزی آرامش بخش تر از حس کردن نسیم با دامن یا لباس ماکسی در یک روز آفتابی وجود دارد؟ روز های بین دو فصل که هوا معتدل است، زمان خوبی برای لباس پوشیدن به سبک بوهو، به کمک دامن های بلند است. با رنگ های مختلف توناژ زمینی به استایلتان کمک کنید تا از شور و نشاط برخوردار شود.

این مقاله را بخوانید»» همه چیز درباره استایل بوهو

  • شلوارک جین را با یک تاپ مد روز ست کنید

وقتی می خواهید برای ورزش های کنار دریا مانند والیبال یا فریزبی پوششی داشته باشید ، یک شلوارک جین با یک تاپ رنگارنگ راه راه یا چاپ دار که به راحتی با صندل های گل گلی ست می شوند بپوشید.

  • یک رویه را با کفش های رنگی ست کنید

به ظاهری نیاز دارید که بتوانید با آن از ساحل به یک ناهار در شهری بروید؟ یک رویه جذاب با چاپی چشم نواز این کار را برایتان راحت خواهد کرد. کافی است دمپایی های لا انگشتی کژوال خود را با صندل های ناز و یک رنگ عوض کنید.

  • مقداری طرح به لباس آفتاب گرفتن خود اضافه کنید

لباسی به رنگ روشن به تن کنید و برای زیبایی حداکثر آن را با کفش های متناسب کامل کنید. با صندل های پارچه ای به استایل خود ابعاد اضافه کنید و برای آفتاب گرفتن یک کیف حصیری به پوشش تان اضافه کنید.

  • از تونیک ها به عنوان رویه استفاده کنید

تونیک های تابستانی شما می توانند به عنوان رویه در تعطیلات آخر هفته استفاده شوند. تاپ هایی به بلندی تونیک به راحتی از روی لباس شنا قابل پوشیدن اند. حتی می توانید از کمربند ها برای ساختن ظاهری هوشمند بهره بگیرید. برای بعد از آفتاب گرفتن می توانید یک صندل با چاپ های حیوانات به پا کنید تا استایل تان کاملا به روز باشد.

پیشنهاد افراتین:
آیا می خواهید ترندی جالب و کاربردی را امتحان کنید؟ وسایل خود را درون یک کیف توری بریزید تا دیگر هرگز مجبور نشوید با شن و ماسه داخل کیف خود گیر بیفتید!

شما کدام لباس را در ساحل خواهید پوشید؟
نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

تولیدی پوشاک افراتین، یک تولیدی پوشاک ایرانی است که در تلاش است از طریق انتشار اخبار پوشاک و مد در بلاگ تین، آگاهی شما عزیزان را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید