بلاگ تین

افراتین

ترند هایی برای خانم های بالای 50 سال

آیا میدانید در اخبار پوشاک و مد در سال 99، چه ترند هایی برای میان سال های بالای 50 ساله وجود دارد؟ آیا شما خانم بالای 50 ساله ای هستید که با امتحان کردن ترند ها و تازه های پوشاک و مد حس میکنید از خط قرمز های سن تان عبور کرده اید؟ همچین احساسی نداشته باشید! نکته شماره یک پوشک افراتین برای شما این است: ترند هایی که به شما احساس خوبی می دهند را انتخاب کنید، مهم نیست که شمع های کیک تولد تان چند تا باشند. در واقع هیچ قانونی وجود ندارد، بنابر این برخی از ترند های مورد علاقه تان را از بین ترند هایی که در این مقاله ارائه می دهیم را امتحان کنید تا استایلی شاداب و فراتر از سن تان داشته باشید.

ترند هایی که افراد 50 سال به بالا باید امتحان کنند از دید اخبار پوشاک و مد:

  • استایل اسپورت-کژوال

پوشش به سبک اسپورت کژوال ترندی است که همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم. شلوار دوغ با کیفیت (ترمه، ابریشم و ...) با یک بلوز دکمه دار یا یک پلیور براق و یک ژاکت امتحان کنید. اسنیکر ها نیز جزء اصلی این ترند هستند، بنابر این اطمینان حاصل کنید که یک جفت اسنیکر آماده دارید که بتوانید ظاهر اسپورت کژوال خود را به پایان برساند.

مقاله افراتین را درباره استایل کژوال بخوانید!

مقاله قبلی افراتین درباره ترند های جدید پاییز 99 را اینجا بخوانید!

  • از لایه های بلند تر استفاده کنید

لایه های میانی بلند، ظاهری مدرن همراه ژاکت کش باف پشمی و کت ایجاد می کنند و می توانند تا حد زیادی به کشیده دیده شدن تان کمک کند. سایر عناصر ظاهری خود را با استفاده از بافتنی های تک رنگ، بلوزها و لباس های پایین تنه ساده (شلوار پارچه ای، شلوار جین یا لِگ)، ساده نگه دارید تا توجه دیگران به لایه مهم تر ظاهر شما جلب شود. یک گردنبند بلند و کفش پاشنه بلند جلوه پوشش تان را گسترش می دهد.

  • دوباره به سبک های قدیمی (Vintage) بازگردید

وقتی تمرکز روی ترند های الهام گرفته از آیتم های Vintage قرار می گیرد، آنچه قدیمی است دوباره مورد توجه قرار می گیرد. شلوار های Vintage بلند که کمر تان را باریک و قد تان را بلند نشان می دهد را با تاپ ها و بلوزهایی با کیفیت و چین دار ست کنید تا ظاهر برجسته شود. لِگ های عریض تر نیز با سبک کشیده و زنانه خود باز گشته اند. این ها را به راحتی و با یک تاپ کشباف و یا یک بلوز با جزئیات کراوات و یک کیف دستی روشن و برای یک استایل مدرن ست کنید.

  • Tonal Outfitting را امتحان کنید

رنگی را انتخاب کنید (هر رنگی!) و آیتم هایی را با سایه های مختلف از همان رنگ انتخاب کنید. به یک پلیور صورتی کم رنگ با دامن هلویی رنگ فکر کنید. کفش و لوازم جانبی شما لزوماً به این رنگ نخواهند بود- سبک های ساده خنثی مانند کفش های تخت پلنگی یا بوت های مچ پای جیر کفایت می کنند.

مقاله ما را در بلاگ تین راجع به چاپ های پلنگی بخوانید!

  • بافت های جالب اضافه کنید

بیایید با گفتن این که لینن، چرم، جیر، ابریشم و ترمه در کمد لباس هر زن وجود دارد شروع کنیم. اکنون که صحبت از بافت هاست، احتمالا زمان مناسبی برای خارج شدن از منطقه راحتی تان می باشد. کت موتو جیر یا حتی شاید شلوار چسبان چرمی چطور؟ (این آیتم های آن قدر که به نظر می رسد ترسناک نیستند، قول می دهیم!) افزودن یک آیتم مهیج واقعاً می تواند شما را جذاب تر کند.

  • بدانید چه موقع باید دست نگه دارید

به حس های خود اعتماد کنید و از آنچه حس می کنید درست نیست، جلوگیری کنید. اگر دوست ندارید از آیتم های چسبان برای پایین تنه استفاده کنید، سبک های راسته یا گشاد که به همان اندازه شیک اند را امتحان کنید. همچنین، سبک های بیش از حد استفاده شده یا ترند های اشباع شده ای را که همه جا دیده اید و احتمالاً از بین می روند را در نظر بگیرید. اگر شک و تردید دارید، فقط ترندی را دنبال کنید که علاقه شما را به ظاهری که هم کلاسیک و هم جاری جلب می کند. با الهام گرفتن صحیح، احتمالا در می یابید که شیک ترین سالهای شما هنوز در راه اند!

آیا شما عاشق یکی از این ترند ها هستید؟

نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

تولیدی پوشاک افراتین، یک تولیدی پوشاک ایرانی است که در تلاش است از طریق انتشار اخبار پوشاک و مد در بلاگ تین، آگاهی شما عزیزان را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید