بارگذاری

بلاگ تین

افراتین

کت های جین سفید: ترند همیشگی پاییز!

آیا کت های جین سفید کاملاً خارج از مد اند؟ اگر نه، کی و چگونه می توانم یکی از آن را بپوشم؟

اگر سوال بالا سوال شما هم هست، پیشنهاد پوشاک افراتین به شما دنبال کردن این مقاله تا انتهاست تا نه تنها جواب سوالتان را بگیرید، بلکه نکات جدیدی در باب استایل کردن کت جین سفیدتان فرا بگیرید.

می توانید روی کت های جین سفید حساب کنید تا در سبک شما باقی بماند! کت های جین سفید و کلاسیک در برابر تغییرات فصلی و ترندی مقاومت می کنند و این مهم، آن ها را به یک آیتم مناسب برای هر کمد کپسولی تبدیل می کند.

اگر مطالعه مقاله بلاگ تین درباره کمد کپسولی را نخوانده اید، کلیک کنید!

به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با راه های پیشنهادی پوشاک افراتین برای استایل کردن یک کت جین سفید آشنا شوید!

  • با پوشیدن سفید و مشکی استایلی کلاسیک داشته باشید!

سیاه و سفید یک جفت رنگ خنثی هستند. آن ها با هم مرتب و مناسب به نظر می رسند. شلوار های اسکینی سیاه پاره را با یک تاپ با رنگ روشن سِت کنید -ما در فصل پاییز رنگ هایی مانند نارنجی، کبالت و فوچیا را پیشنهاد می کنیم- و کت جین سفید خود را اضافه کنید. می توانید کت جین سفید خود با دامن جین مدرن و به رنگ مشکی بپوشید، یا به همراه آن یک پیراهن ابریشمی به تن کنید و یک کفش پاشنه دار برای یک شب تابستانی بپوشید.

  • استایل لایه لایه جین روی جین!

مخفی نیست، ما جین روی جین را دوست داریم! با ترکیب شلوار جین متوسط ​​تا تیره با یک پیراهن دکمه دار کمرنگ و یک کت جین سفید، ظاهر جینی خود را یک مرحله ارتقا دهید! این مجموعه را با یک کیف به رنگ خنثی یا رنگی روشن و کفش های ورزشی یا بوت پایان دهید.

من هر زمان که شلوار جین آبی با تاپ گل دار می پوشم، سریعا کت جین سفید خود را از کمد بیرون می آورم! من عاشق ترکیب رنگ سفید و آبی هستم، این یک ظاهر شاداب و مرتب است. به این استایل یک دستمال سر و یک جفت صندل به رنگ خنثی اضافه کنید تا یک استایل عالی داشته باشید. با این استایل در این زمان از سال مکان های زیادی را بگردید!

  • استایل های دریایی بسازید!

یک کت جین سفید مناسب ترین کت قابل استفاده برای جفت شدن با ظاهری الهام گرفته از دریا است. کت جین خود را روی یک تاپ سبک یقه دار و با یک دامن اسکیت باز سرمه ای به تن کنید. به عنوان اکسسوری از یک Clutch (کیف کوچک دستی) خردلی یا قرمز و صندل های بند دار برای ظاهری کاملاً ساحلی استفاده کنید.

  • استایل مونوکروم سفید

کت جین سفید خود را با شلوار جین اسکینی سفید پاره و یک بلوز سفید اندازه بدنتان برای یک ظاهر تک رنگ شیری شریک کنید. این استایل را با کفش های پاشنه بلند یا صندل های سفید و یک کیف مروارید تکمیل کنید.

  • با یک لباس کژوال

من عاشق این هستم که در بهار و تابستان یک کت جین سفید را به یک لباس غیر رسمی اضافه کنم. این ترکیب به استایل شما تقارن می بخشد. یک کت جین آبی رنگ نیز همین کار را می کند، اما احساس می کنم جین سفید ظرافتی اضافه می کند که بسیار مناسب است. اگر به لایه ای روی لباس خود نیاز دارید، همیشه می توانید یک ژاکت کش باف پشمی بپوشید، اما کت جین ظاهر بهتری را ارائه می کند.

 

بدنبال آیتم هایی هستید که با کت جین سفید تان جفت شوند؟ از محصولات تولیدی پوشاک افراتین غافل نشوید!

تولیدی پوشاک افراتین، یک تولیدی پوشاک ایرانی است که در تلاش است از طریق انتشار اخبار پوشاک و مد در بلاگ تین، آگاهی شما عزیزان را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید