بلاگ تین

افراتین

6 نکته در مورد تغییر سبک برای خانم های سایز بزرگ

همراهان عزیز، در مقاله قبل مطلب فشن ایتالیایی را مطالعه کردید. در این مقاله در حوزه تازه های پوشاک و مد، به 6 نکته در مورد تغییر سبک برای خانم های سایز بزرگ خواهیم پرداخت. همراه بلاگ تین باشید.

صنعت مد و تولید پوشاک مکانی خارق العاده است که در آن آیتم هایی عجیب و غریب پیدا می کنید تا بتوانید به راحتی برای زنان در فرم های بدنی و سایز های مختلف استایل بسازید، به جز زنان پلاس سایز.

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، متوجه شده اید که در دنیا بیش از 100 میلیون زن با سایز بزرگ وجود دارد، اما بسیاری از طراحان فاقد تخیل کافی هستند یا خیلی ترسو هستند كه نمی توانند ریسك كنند و هنوز از تولید لباس برای پلاس سایز ها خودداری می كنند.

ما درد شما را درک می کنیم. هیچ دلیلی وجود ندارد که زنان سایز بزرگ به اندازه دیگر خانم ها فوق العاده به نظر نرسند. همه چیز در نسبت ها، تعادل و اکسسوری های مناسب خلاصه می شود تا لباس شما متناسب و شکیل باشد.

  • هنگام خرید، سایز های مختلف لباس را امتحان کنید

اندازه های لباس به معنای واقعی کلمه فقط یک عدد یا حرف هستند. همانطور که می دانیم، سایز ها از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر تغییر می کنند؛ وقت خود را صرف کنید، بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید و اگر پیدا نکردید: خرید آنلاین! هر روزه فروشگاه های آنلاین بیشتری پذایرای پلاس سایز ها هستند!

  • لباسی پیدا کنید که مناسب فرم خاص بدن تان باشد

زنان سایز بزرگ همه یکسان نیستند و مهم این است که شما به طور خاص برای فرم بدن خود لباس بپوشید. به عنوان مثال، اگر فرم بدنی شما سیب است، می خواهید توجه را از شکم خود برداشته و توهم کمر ایجاد کنید. اگر با فرم بدن تان راحتید، پاها و بازوها را به نمایش بگذارید. استفاده از خطوط عمودی نیز می تواند کمک کند بلند و لاغر دیده شوید.

  • کمربندهای پهن بهترین دوست شما هستند

کمربند باید همیشه در هر لباسی که می پوشید وجود داشته باشد! با بهبود کوچکترین قسمت های استایلتان واقعا می توانید معجزه کنید و لاغرتر دیده شوید. اگر می خواهید شکم را فشرده کنید یا پارچه اضافی را از دامن یا پیراهن پنهان کنید، کمربند به راحتی به شما کمک می کند. همچنین می تواند خط کمر شما را مشخص کند یا توهم یک خط کمر را ایجاد کند.

کمربند آیتمی است که باید در کمد لباس خود داشته باشید. کمربند به شما کمک می کند تا تعادل ایجاد کنید و با نسبت ها بازی کنید تا بلندتر و لاغرتر به نظر برسید. این به معنای واقعی کلمه اکسسوری است که می تواند ظاهر شما را با ایجاد کمر زیبا نشان دهد و باعث شود باور نکردنی به نظر برسید.

  • از انحنا های بدن خود فرار نکنید

انحنا های شما زیبا هستند! با پوشیدن لباس هایی بزرگ از سایز تان در واقع بزرگتر از آنچه هستید به نظر می رسید. مطمئناً لباس های چسبان با بزرگتر نشان دادن انحنا ها و جلب توجه به تک تک جزئیات بدن، نتیجه عکس خواهند داد. قانون در اینجا کار با نسبت ها و برجسته کردن بهترین قسمت های بدن است.

افزودن کمربند به لباس، به شما کمک می کند که یک شکل ساعت شنی ایجاد کنید و انحنا های زیبای بدن تان را نشان دهید.

  • رنگش کنید!

از استفاده از رنگ نترسید. استایل مونوکروم می تواند باعث لاغر دیده شدنتان باشد اما در عین حال می تواند شما را شلخته نشان دهد. سعی کنید پارچه ها و بافت های مختلفی را به یک رنگ اضافه کنید، اما اکسسوری های رنگی مانند کلاه، کیف دستی یا کمربند تهیه کنید.

در مورد رنگ ها هیچ قانونی وجود ندارد و در صورتی که لباس متناسب با فرم بدنتان تهیه کنید، هر رنگی می تواند به لاغر دیده شدنتان کمک کند.

  • اعتماد به نفس داشته باشید

آنچه را در بدن خود دوست دارید نشان دهید!

آیا پاهای خود را دوست دارید؟

آنها را به جهانیان نشان دهید!

آیا می خواهید شکم خود را پنهان کنید؟

دامن A-Line بپوشید و آن را با کمربند پهن ست کنید تا شکم تان مخفی شود.

یافتن لباس های مناسب به شما کمک می کند نواحی از بدن خود را که دوست دارید برجسته کنید و احساس زیبایی و اعتماد به نفس نسبت به خود ایجاد کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد! لطفاً در زیر نظر خود را با ما در میان بگذارید و به ما اطلاع دهید که می خواهید چه نکاتی را در بلاگ تین بخوانید.

تولیدی پوشاک افراتین مفتخر است که با تحقیق و انتشار اخبار پوشاک و مد از طریق بلاگ تین، آگاهی مشتریان خود را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد و در راه درک ارزش های تولید پوشاک به شما عزیزان کمک کند.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

 

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید