بلاگ تین

افراتین

چگونه در محل کار شیک باشیم؟

همراهان عزیز، در مقاله قبل مطلب 6 نکته در مورد تغییر سبک برای خانم های سایز بزرگ را مطالعه کردید. در این مقاله در حوزه تازه های پوشاک و مد، به جواب سوال "چگونه در محل کار شیک باشیم؟" خواهیم پرداخت. همراه بلاگ تین باشید.

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، متوجه شده اید که احساس شیک بودن و اعتماد به نفس در کار یک امر ضروری است. آنچه ما می پوشیم، بر احساسات مان هنگام آماده شدن برای کار و روبرو شدن با یک روز کاری تأثیر می گذارد. لباس اداری می تواند شیک و راحت باشد - اما اگر مجبور شوید لباس فرم بپوشید چه می کنید؟

در اکثر موارد، لباس فرم برای هدف شیک و با اعتماد به نفس به نظر رسیدن کاملا نا مناسب اند. مشاغل مختلفی وجود دارند که شما را ملزم به پوشیدن لباس فرم برای کار می کند. پزشکان، پرستاران، دامپزشکان، سرآشپزها و بسیاری دیگر لباس خاصی دارند که باید برای کار بپوشند. آیا اگر مجبور باشید لباس فرم بپوشید فرصتی برای شیک بودن وجود دارد - یا باید تسلیم شوید و استایل های هوشمندانه خود را برای ساعات غیر کاری نگه دارید؟

خبر خوب این است: حتی وقتی مجبور به پوشیدن لباس فرم برای کار هستید، روش هایی وجود دارند که با آنچه می پوشید احساس راحتی کنید.

در اینجا نحوه انجام این کار وجود دارند:

  • بهترین لباس فرم ممکن را انتخاب کنید:

بسیاری از محل های کار در مورد انتخاب لباس فرم به کارمندان خود امکان انتخاب از محصولات تولیدی پوشاک ها می دهند. اگر چنین گزینه ای را در محل کار خود دارید، همیشه لباس فرم مناسب خود را انتخاب کنید.
اگر پا های خود را دوست ندارید، پس انتخاب شلوار به جای دامن اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد. اگر مجبور به استفاده از پیش بند هستید، تا جایی که ممکن است کیفیت مناسب را انتخاب کنید. پوست شما در برابر لباس فرم ارزان و ناخوشایند احساس وحشتناکی می کند و احتمال اینکه در هنگام پوشیدن کاملاً احساس اعتماد به نفس کنید بسیار کم است. لباس فرم با کیفیت بهتر دوام می آورد. این نکته را به کارفرمای خود تأکید کنید. اگر حس می کنید تولیدی لباسی که به شما پیشنهاد شده تا از آن لباس کار انتخاب کنید، از کارفرمایتان درخواست معرفی تولیدی پوشاک زنانه دیگری داشته باشید.

  • بر آنچه می توانید کنترل کنید تمرکز کنید

حتی اگر لباس فرم بپوشید، انتخابی شکل ظاهری نواحی زیر با شماست:

موهایتان

آرایشتان

اکسسوریهایتان (جواهرات، کیف ها و...)

کفشهایتان (بعضی اوقات؛ بعضی از مشاغل کفش متحدالشکل هم تعیین می کنند، بنابراین ممکن است برای همه قابل استفاده نباشد)

رویه (یک ژاکت یا شال می تواند ظاهر شما را از ظاهر محل کار به ظاهر خرید برساند، بدون اینکه احساس کنید در لباس کار هستید)

مناطقی را که می توانید کنترل کنید درک کنید و شیک بودن را به ظاهر محکل کارتان تزریق کنید! برای جلب توجه، جدیدترین گوشواره های مد را انتخاب کنید یا با ظرافت موهای خود را ببافید تا چشم را از لباس های کار زشت خود بگیرید! هر جا که مجاز هستید اکسسوری ها را به لباس خود اضافه کنید. حلقه های رنگارنگ و گردنبندهای آویز می توانند جلوه ای از با کلاسی را به حتی ابتدایی ترین لباس فرم اضافه کنند. همیشه یک شال یا کت مانند یک کت جین داشته باشید تا هنگام ترک محل کار کمی زیبایی به لباس فرم خود اضافه کنید. با دانستن نحوه لباس پوشیدن برای فرم خاص خود، در آنچه می پوشید احساس اطمینان کنید و مطمئن به نظر برسید.

  • لباس های زیر مناسب بپوشید

اگر لباس فرم شما نسبتاً بی شکل باشد (همانطور که بسیاری از یونیفرم ها هستند)، آنچه در زیر لباس می پوشید اهمیت بیشتری پیدا می کند. اولین قدم این است که بروید و اندازه سوتین خود را توسط یک متخصص اندازه گیری کنید. تعداد زیادی از خانمها اندازه سوتین خود را اشتباه پوشیده اند، این یعنی شما حتی بدون اطلاع از آن ممکن است به ظاهر کلی خود آسیب برسانید. این حتی روی یک لباس فرم زشت هم تاثیر گذار است.

بی شک که ترکیب شیک بودن و لباس کار دشوار است، اما امیدوارم این مقاله بلاگ تین به شما ایده ای بدهد که چگونه می توانید لباس فرم را برای خود مناسب بسازید.

اکنون می خواهیم از شما بشنویم، نظر خود را به ما بگویید!

تولیدی پوشاک افراتین مفتخر است که با تحقیق و انتشار اخبار پوشاک و مد از طریق بلاگ تین، آگاهی مشتریان خود را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد و در راه درک ارزش های تولید پوشاک به شما عزیزان کمک کند.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید