بلاگ تین

افراتین

۱۰ تولید کننده پرسود در سال ۲۰۱۷

هر ساله توسط موسساتی پرسودترین تولیدی ها و صنعت ها در طی یک سال شناسایی و معرفی می شوند که در این پست ما پرسودترین تولیدی های پوشاک در سال 2017 را بررسی می کنیم.

این گزارش حاکی از کم شدن ترافیک در تولیدی های پوشاک و افزایش خریده ای اینترنتی از سوی مشتریان این صنعت می باشد. البته فروشگاه های و تولید های پوشاک نیز از این عرصه به جای نمانده و خود را تا حدودی با شرایط در حال وقوع با طراحی وب سایت ها و اپلیکیشن ها و فروشگاه های اینترنتی وفق داده اند.

فروشگاه و تولیدی  پوشاک مایکل کورس:

مایکل کورس یکی از طراحین مشهور لباس در دنیا می باشد که تولیدی پوشاک خود را در سال 1981 و در شرایط نه چندان مناسبی بنا نهاد. اما اکنون فروشگاه های آن که به صورت مستقیم از تولیدی پوشاک خود او تغذیه می شوند در اکثر شهرهای جهان مانند نیویورک، مونیخ، لندن، پاریس، میلان و ... در میان رقبای خود بیشترین میزان بازدید کننده و فروش را دارد. پشت این امپراطوری رو به رشد یک طراح و مدیر موفق و کارمندان خلاق که حمایت همه جانبه از سوی مدیر تولیدی را احساس می کنند، قرار دارد. همچنین این تولیدی پوشاک توانسته است با ایجاد حس اعتماد در مشتریان خود فروش قابل توجهی را طریق اینترنت داشته باشد.

تولیدی پوشاک گیلدان:

گیلدان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک و جوراب در دنیا می باشد. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و استفاده از مواد اولیه سازگار با محیط زیست توانسته است در سال 2017 دومین تولیدی پوشاک پرسود در دنیا باشد و همچنین جوراب های تبلیغاتی آن در حال حاضر ۲۲ درصد از سهام بازار ایالات متحره را به خود اختصاص دهد.

تولیدی پوشاک LULULEMON

این تولید کننده پوشاک در سال 1998 در ونکوور کانادا تاسیس شد و در زمینه لباس ورزشی برای یوگا، تمرین و آموزش های ورزشی فعالیت دارد که توانسته است سومین رتبه را در بین پرفروش ترین تولید های پوشاک سال 2017 را به خود اختصاص دهد و در حال حاضر ارزشی معادل ۲۸ میلیارد دلار دارد.

در پست های بعدی سایر تولیدی های پوشاک پرفروش در سال 2017 را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید